Sıkça Sorulan Sorular

HASILMATİK Fiyatları Ne Kadar?

HASILMATİK´lerin fiyatları almak istediğiniz modelin kapasitesine göre değişmektedir.

HASILMATİK için EKOHASIL A.Ş. satış sonrası hangi garantileri veriyor?

EKOHASIL A.Ş. alıcıyla imzalayacağı satış sözleşmesi dahilinde belirtilen kurulum, çalıştırma, bakım ve servis garantilerini ücretsiz sunacaktır. Daha ayrıntılı bilgi için EKOHASIL A.Ş. iletişime geçebilirsiniz.

HASILMATİK ile sade arpa Hasılı mı yetiştirebilirim?

HAYIR. İsterseniz buğday, çavdar, yulaf, tritikale, bakla tohumu kullanıp hasıl yetiştirebileceğiniz gibi, bu tahıllardan paçal da yapabilirsiniz.

HASILMATİK´in elektrik sarfiyatı ne kadar?

HASILMATİK sistemleri model ve kapasiteye göre günlük 12 ila 15 kws elektirik tüketirler. (2010 yılı elektrik fiyatları ile, ayda 12 ton hasıl üretimine karşılık, 120-130 TL elektrik tüketir.)

HASILMATİK´in su sarfiyatı ne kadar?

1 kg hasıl üretimi için topraklı tarımda 80 litre suya ihtiyaç varken, HASILMATİK 2 litre civarı su tüketir. Makinadan çıkan su temizdir ve hayvanlara içme suyu olarak verilebilir.

Hasıl için gerekli olan arpa, buğday gibi tohumları nereden temin edebilirim?

HASILMATİK ile yetiştireceğiniz hasıllar için gerekli tahıl tohumlarını EKOHASIL A.Ş. uygun piyasa fiyatlarından size temin edebileceğiniz bölge ve satıcılarla buluşturur.

Satın almadan önce HASILMATİK sistemini demo programıyla görebilir miyim?

Demo programı dahilinde HASILMATİK sisteminin işleyişini ve faydalarını görebilmek için İzmir-Kemalpaşa işletmemizde bulunan 160 başlık örnek süt inekçiliği çiftliğimizde çalışan HASILMATİK ve üretim tesislerimiz randevu almak kaydı ile değerli üreticilerimizin ziyaretine açıktır.