TANITIM FİLMİ

BİZİ TAKİP EDİN

HASILMATİK

HASILMATİK sistemleri serin iklim tahıl tohumlarından, topraksız tarım teknolojisi ile düşük maliyetli, besin değeri yüksek, taze yeşil yem (hasıl) yetiştirmek için geliştirilmiş, “Yeşil Yem Üretim Tesisidir”.
Çimlenmesi yüksek kaliteli tohumlar özel geliştirilmiş tavalara serilir, zaman ayarlı otomatik sulama sistemleri ile sulanır.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız...

E-Katalog

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız...

Sertifikalarımız

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız...

Bilimsel Analizler

İncelemek İçin Tıklayınız...

Sıkça Sorulan Sorular

EKOHASIL TARIM VE HAYVANCILIK

EKOHASIL TARIM HAYVANCILIK A.Ş. olarak Dünya´nın en ileri tarım ve hayvancılık teknolojilerini ülkemize transfer etmek amacıyla 2008 yılında yola çıktık.
Kısa süre içerisinde Türk tarım ve hayvancılık sektörüne HASILMATİK gibi katma değeri yüksek ürünlerle katkı sağlamaktan ve 21. yüzyılın en stratejik sektörlerinden biri olan tarım-hayvancılıkta Türkiye´nin başat ülkelerden biri olması için çalışmaktan kıvanç duyuyoruz.
Misyonumuz
Türk tarım ve hayvancılık sektörünün konvansiyonel üretimden, ileri teknoloji kullanan üretime doğru dönüşümünde özel sektör içinde aktif rol oynamak.
Vizyonumuz
Tarım ve hayvancılık sektörüne Dünya´nın en ileri üretim teknolojilerini sunan Türkiye ve yakın coğrafyanın lider şirketi olmakm.

Bizden Haberler